Referent/ka technického servisu – Chýně

Administrativa

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Hlavní 188, 253 03  Chýně-Chýně, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do našeho menšího týmu, který sídlí v Chýni u Prahy a zajišťuje technickou podporu ve svěřené oblasti, hledáme novou posilu. Máš-li předchozí praxi v administrativě a velmi dobré organizační a vyjednávací schopnosti – pak hledáme právě Tebe! Z pozice Referenta/ky technického servisu se staneš hlavní kontaktní osobou mezi našimi zákazníky a obchodním týmem a spolu se týmem se budeš podílet na budování silné nadnárodní značky. Hlavní činností referenta/ky je administrativní zajištění objednávek (reklamní předměty, výčepní technologie - VT) na sklad a jejich následná distribuce směrem k odběrateli skrz aktivní spolupráci s našimi obchodními zástupci.

Náplň práce:

• Zajištění objednávek VT a řízení skladových zásob
• Evidence (příjem a výdej materiálů VT) a Inventarizace majetku
• Administrativní zpracování požadavků na instalace, opravy a demontáže VT skrz spolupráci s obchodními zástupci , servisním týmem a administrativním centrem
• Příprava smluv
• Komunikace se zákazníky
• Administrativní podpora, evidence docházky

Požadavky:

• Středoškolské vzdělání
• Předchozí praxe v administrativě
• Samostatný, pečlivý a velmi zodpovědný přístup
• Komunikační (schopnost vyjednávat) a organizační (umět priorizovat) dovednosti
• Týmová spolupráce
• Znalost práce s PC (SAP a Infos výhodou ne podmínkou)

Nabízíme:

• Propracovaný systém vzdělávání a kariérního růstu
• Zaměstnanecké pivo
• Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na stravování
• Týden dovolené navíc

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlavní 188, 253 03  Chýně-Chýně, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Katarína Tóthová