Investiční a stavební technik

Potravinářství

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do oddělení údržby hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Investiční a stavební technik, který odpovídá za plánování a realizaci stavební údržby závodu v pivovaru Velkopopovický Kozel a intenzivně spolupracuje na investičních projektech.

Náplň práce:

  • Plánování a realizace stavební údržby celého závodu a přidružených středisek (vodní hosp., ČOV), koordinace kapacitního plánování údržby, příprava technických řešení investičních a údržbových akcí
  • Vyhodnocování a analýzy efektivnosti stavebního zařízení a stavebních konstrukcí
  • Vyhodnocování a analýzy nákladovosti – návrhy nápravných opatření
  • Spolupráce na stavebních a investičních pracích v závodě a spravování nemovitosti
  • Kompletní správa a administrace GIS databáze závodu dle interních směrnic
  • Dodržování relevantní interní dokumentace
  • Řízení a koordinace externích dodavatelů

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického směru (stavební obor výhodou)
  • Praxe v oblasti údržby zařízení nebo projektové činnosti výhodou
  • Pokročilá práce na PC, znalost SAP PM
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti v oblasti spolupráce na investičních akcích, znalost legislativy týkající se svěřených zařízení
  • Zkušenosti v oblasti řízení projektů
  • Schopnost metodicky vést a školit zaměstnance
  • Analytické myšlení, schopnost stanovovat priority
  • Dobré vyjednávací dovednosti

Nabízíme:

  • Prostředí stabilní mezinárodní firmy
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Široké portfolio benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dotovaná kantýna, pivo pro zaměstnance,...)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Hanušová