Projektový manažer odměňování a benefitů

Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do týmu Compensation & Benefits hledáme nového kolegu/kolegyni, který/která rozšíří náš tým a bude se mimo jiné podílet na strategii odměňování a benefitů a bude koordinovat jejich implementaci. Bude součástí zajímavých projektů (implementace nového HR systému, program mobility a další), které ovlivňují fungování společnosti a rovněž spokojenost našich zaměstnanců.

Náplň práce:

• Zastřešení procesu vysílání osob do zahraničí a international assignments ve spolupráci s externími dodavateli služeb a HR kolegy v rámci skupiny ABEG.
• Implementace nového HR systému včetně CB systémů (bonusy, salary review)
• Zajištění přechodu mezi původním a novým systémem
• Přímé vedení kolegyně v oblasti benefitních programů
• Zajištění správného fungování cafeterie (z pohledu IT, daní, zúčtování, mzdové závěrky)
• Rozvoj „user friendly“ prostředí pro zaměstnance
• Prostor pro samostatnou práci a odpovědnost za komplexní návrh pro SK trh
• Identifikace tržní pozice společnosti, tržního gapu a návrhu na změny – stabilita a udržení zaměstnanců, atraktivita, konkurenceschopnost
• Analýza a vyhodnocení zpětné vazby od zaměstnanců k odměňování, návrh kroků, implementace změn
• Návrhy na procesy v oblasti programů retence, recognition
• Aktivní účast na jednání s členy top managementu
• Podílení se na ročním plánovacím cyklu (personální náklady, headcount)

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání
• Pokročilá znalost AJ (slovem i písmem)
• Min. 5 let zkušeností v oblasti C&B v prostředí FMCG nebo ve firmě nad 500 zaměstnanců
• Znalost aktuální situace na pracovním trhu
• Znalost a praktická zkušenost se správou benefitního systému typu cafeterie
• Kreativita při hledání neotřelých, ale funkčních řešení
• Expertní znalost v IT - MS Office
• Prezentační dovednosti

Nabízíme:

• Prostor k implementaci vlastního návrhu na změnu či nového řešení
• Ceněná značka zaměstnavatele. Jsme hrdí na to, co děláme
• Práci s vysokou úrovní samostatnosti
• Společnost s množstvím změnových projektů
• Mezinárodní prostředí – interakce s ostatními HR kolegy napříč skupinou
• Až to zvládnete, je kam se posunout – příležitosti pro další profesní rozvoj
• Širokou škálu firemních benefitů (nejen pivo)
• Firemní automobil
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Fajn tým a kolegy
• Flexibilní pracovní dobu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová