Analytik kreditního oddělení/reporting

Ekonomika a podnikové finance

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Kreditní oddělení hledá šikovného kolegu či kolegyni, který se bude starat především o reporting, ale i další velmi různorodou agendu.
Kromě pravidelného a ad-hoc reportingu a správy pohledávek některých klíčových zákazníků, bude mít na starosti také přípravu podkladů pro projekt, který právě probíhá v celé evropské skupině.
Bude podporou celému týmu, který se chce neustále rozvíjet, zlepšovat a posouvat dopředu.

Náplň práce:

• Pravidelný reporting pohledávek
• Ad-hoc reporting kreditního oddělení
• Měsíční vyhodnocení a analýza pojištění pohledávek
• Správa pohledávek a komunikace s KA zákazníky
• Příprava podkladů a reportů pro probíhající projekt

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
• Anglický jazyk slovem i písmem
• Pokročilá znalost MS Excel – vnořené funkce, kontingenční tabulky, grafy
• Logické a analytické myšlení
• Znalost SAP výhodou

Nabízíme:

• Zajímavou a různorodou práci v dynamickém kolektivu
• Potencionální možnost růstu v rámci společnosti
• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Širokou škálu firemních benefitů včetně piva pro zaměstnance
• Práci na dobu určitou – do 31.3.2020
• Možnost zkráceného úvazku

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Anna Vopravilová