Skladník / Skladnice (i bez průkazu řidiče VZV) - Chýně

Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Hlavní 188, 253 03  Chýně-Chýně, Česká republika

Charakteristika pozice:

Nemáte platný průkaz řidiče VZV? To vůbec nevadí!

Plzeňský Prazdroj hledá do svého týmu uchazeče na pozici Skladník / Skladnice pro své obchodně distribuční centrum v Chýni. Tato pozice spadá do oddělení technického servisu a hlavní činností je provádění nakládek a vykládek reklamních materiálů a výčepní techniky.

Náplň práce:

  • Manipulace s chladiči a ostatní výčepní technikou
  • Chystání dodávek reklamního materiálu
  • Opravy výčepní techniky včetně mytí tlakovou myčkou
  • Komunikace s dodavateli materiálu a obchodním týmem

Požadavky:

  • Fyzická zdatnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost a dobrá nálada
  • Práce na PC - základní znalosti
  • Řidičské oprávnění na VZV výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme:

  • Jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zázemí jedničky na pivním trhu
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance ve výši 15 000 Kč a víc
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Příspěvek za věrnost dle délky trvání pracovního poměru
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, čepované pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu
  • Odměny za dárcovství krve od 2 000 do 20 000 Kč
  • Pravidelné roční navyšování mzdy
  • Firemní společenské akce
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Podporujeme zaměstnance v dalším vzdělávání a profesním růstu
  • Týden dovolené navíc - 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek a relax
  • Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení
  • Široké portfolium dalších peněžních i nepeněžních benefitů
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlavní 188, 253 03  Chýně-Chýně, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Katarína Tóthová