Specialist(k)a trade marketingu – part-time

Marketing

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Zajímá tě marketing a máš zároveň i obchodního ducha? Chceš vidět výsledek své práce kolem sebe v reálném životě? Práce v Trade marketingu Ti je tedy šitá na míru! Nehledáme hotového trade markeťáka, ale dáváme Ti příležitost získat zkušenosti a stát se jím!

Charakteristika oddělení aktivačního trade marketingu:

Trade marketingový tým zajišťuje propojení aktivit mezi obchodním a marketingovým oddělením a jeho klíčovým úkolem je zajistit zviditelnění a propagaci našich produktů v místě prodeje - konkrétně se jedná o prodejní kanál HoReCa (hospody, restaurace, bary), s jednoduchým cílem: zvýšení prodeje, návštěvnosti či posílení zážitku spotřebitele při konzumaci.

Náplň práce specialisty:

• Projektové vedení – skutečnou zodpovědnost za aktivity na projektech pro jednotlivé produkty našeho portfolia, samostatné vedení či podpora vybraných projektů v rámci přiděleného rozpočtu
• Komunikace s oddělením obchodu a brand marketingu za účelem realizace plánovaných aktivit na podporu prodeje (úprava strategií, příprava akcí, zajištění v místě prodeje)
• Práce na tvorbě a přípravě komunikačních materiálů (POSM) - bez kreativity se neobjedeš!
• Vyhodnocování aktivit a jejich monitoring, kontrola a doporučení do příště
• Tržní průzkum a sledování trendů skrz získaná data, monitoring trhu

Požadavky na uchazeče:

• Dobrý time management a flexibilita v rámci řešení nastalých situací
• Pozitivní přístup a chuť učit se nové věci a získávat nové zkušenosti
• Orientace na doručení výsledku, první neúspěch neodradí, ale motivuje hledat novou cestu
• Samostatnost, proaktivita a zodpovědnost
• Týmový přístup a komunikativnost s různými lidmi, obliba pivní kategorie
• Relevantní praxe v oblasti marketingu nebo obchodu je předností, nikoliv podmínkou
• Dobrá znalost českého a anglického jazyka
• Práce na PC (MS Excel a Power Point)
• Aktivní řidič skupiny B

Nabízíme:

• Získání praxe v top firmě s možností nabídky plného úvazku do budoucna
• Příjemné pracovní prostředí s otevřenou komunikací
• Smlouvu na DPČ/DPP v rozsahu 20 h týdně (minimálně 3 dny v týdnu dle domluvy)

Koho hledáme: Ideálně studenty 3. - 4. ročníků VŠ se zaměřením na marketing, ekonomii či obchod

Očekávaný nástup: od června 2019

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Režná