Senior Talent Management and EB Specialist

Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Máš rád/a různorodou práci?
Chceš spolupracovat se studenty a zástupci univerzit?
Zajímáš se o marketing v oblasti značky zaměstnavatele?

Pokud odpovídáš kladně, tak je tato pozice právě pro Tebe.
V oblasti řízení talentů je pro nás klíčové najít ty nejlepší nové zaměstnance a dlouhodobě si je udržet. V rámci této pozice budeš mít na starosti vztahy s vysokými školami a nastavení strategie náboru a výběru v této skupině. Dále budeš zodpovědný/á za stáže a Trainee program. Součástí získávání zaměstnanců je i příprava a realizace strategie v oblasti Employer Branding. Co se týče udržení zaměstnanců, tak v rámci Talent Managementu řešíme potenciál ke kariérnímu růstu, nástupnictví, udržení klíčových zaměstnanců a další související oblasti.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za programy pro studenty a absolventy (stáže a Trainee program), včetně nastavení strategie, nábor a výběr na tyto pozice
  • Organizační zajištění stáží a Trainee programu, včetně udržování vysoké kvality těchto programů a spokojenosti účastníků
  • Nastavení a realizace strategie HR marketingu pro všechny typy pozic v ČR a na Slovensku
  • Řízení vztahů s vysokými školami v ČR a na Slovensku, včetně podpory různých studentských akcí
  • Podpora HRBP a liniových manažerů při realizaci procesů, které spadají do Talent Managementu
  • Koordinace rozvojových programů v rámci Talent Managementu (např. Mentoring)
  • Zodpovědnost za dokumenty, směrnice a pravidla v oblasti Talent Managementu
  • Správa nástrojů pro řízení talentů, získávání dat a zpracování reportů v oblasti Talent Managementu

Požadavky:

VŠ vzdělání je podmínkou (psychologie, andragogika, personální řízení apod.)
Praxe v oboru minimálně 3 roky (zejména nábor a výběr)
Zkušenost s projektovým řízením včetně schopností vést paralelně několik menších projektů, dobrý time management
Schopnost vyjít s velmi různými typy lidí, kteří mají rozdílné vize a způsoby uvažování
Prezentační dovednosti a schopnost ovlivnit druhé
PC literacy (tvorba prezentací, tvorba reportů a práce s texty); znalost práce s SAP výhodou
Pokročilá angličtina nezbytně nutná
Aktivní řidič/ka

Nabízíme:

  • Uvidíš výsledek své práce v praxi a přínos v kontextu fungování společnosti
  • Příležitost pro osobní a kariérní rozvoj
  • Prostředí a zázemí mezinárodní společnosti
  • Práce pro jedničku na trhu
  • Příjemné, neformální prostředí a přátelskou atmosféru
  • 5 týdnů dovolené, dobré finanční ohodnocení, benefity včetně našich produktů
  • Místo výkonu v Praze, ale budeš cestovat po celé České a Slovenské republice (Plzeň, Velké Popovice, Nošovice, Bratislava, Velký Šariš, atd. )

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Ivana Pavlíčková