Logistik - dispečink a fakturace pivovaru

Administrativa, Doprava, logistika a zásobování

Zajímá Vás pivo a chcete se dozvědět víc o jeho výrobě a distribuci? Připojte se do týmu Plzeňského Prazdroje, největšího výrobce piva v České republice!
Máme jednu z nejrozsáhlejších a nejpropracovanějších distribučních sítí v ČR a SR, výborný tým a produkt, který je radost reprezentovat.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Logistik provádí veškeré dispečerské a administrativní práce tzv. sekundární distribuce pivovaru (zboží ke koncovým zákazníkům). Má významný vliv na úroveň poskytovaných logistických služeb - skladování a distribuci výrobků k zákazníkovi. Je v přímém kontaktu s řidiči a pracuje na ranní (5-13 hod) a odpolední směnu (13-21 hod).

Náplň práce:

  • příprava dokladů pro rozvoz zboží řidičům
  • kontrola dokladů a tzv. statusů nákladů v systému
  • evidence reklamací
  • archivace dokumentů
  • oprava nákladů při chybějícím zboží, či prázdných obalech
  • aktualizace dat o zákaznicích (závozová okna, omezení, ...)
  • fakturace
  • jednání s řidiči i zákazníky

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • praxe v logistice
  • znalost SAP výhodou
  • ochota pracovat na ranní (5-13) a odpolední směny (13-21)
  • nekonfliktní vystupování

Nabízíme:

  • široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva

(5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování vč. nápojů zdarma, pivo pro zaměstnance na Vánoce a na dovolenou, bonusové pivo, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou čásku, roční příspěvek 12 000 Kč na životní/důchodové připojištění, roční příspěvek 10 000 Kč na fond Kultura, zdraví a sport, volné vstupy na prohlídky pivovarů, věrnostní příspěvek, výhodný mobilní tarif,...)

  • práci pro jedničku na českém pivním trhu
  • dobrý kolektiv
  • možnost dlouhodobého zaměstnání

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Miluše Rezková