Brigáda: Specialista Trade marketingu - velkoobchody

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do obchodního oddělení hledáme studenta či studentku vysoké školy na part-time pozici Specialisty pro spolupráci s velkoobchody.

Chceš během svého studia nasbírat zkušenosti z top firmy, která je jedničkou v tom, co dělá?
Ozvi se nám!

Náplň práce:

- Marketingová podpora týmu velkoobchodů:
o Komunikace s marketingovými agenturami
o Příprava letáků pro vybrané velkoobchody
o Tvorba vizuálů pro aktivity na podporu prodeje
o Příprava a zajištění POS materiálů (např. plakáty)
- Účast na projektech v oblasti velkoobchodů:
o Rozvoj eCommerce platformy
o Zlepšení vizibility našich značek na velkoobchodech
- Účast na jednáních se zákazníky (v rámci projektů)
- Zpracování analýz a reportů v oblasti velkoobchodů
- Tvorba prezentací a podkladů pro obchodní tým
- Komunikace v rámci společnosti

Požadavky:

- Student vysoké školy (i pro studenty 3-4 ročníků)
- Schopnost efektivně komunikovat (osobně, telefonicky, emailem)
- Analytické schopnosti (práce s velkým množstvím dat)
- Přehled v oblasti digitálního marketingu výhodou
- Pokročilá znalost práce s MS Office (primárně Excel a PowerPoint)

Nabízíme:

- Praxe ve firmě, která je jedničkou na pivním trhu
- Příjemné pracovní prostředí s otevřenou komunikací
- Smlouvu na DPČ/DPP v rozsahu 20h týdně
- Nástup dohodou, ideálně v průběhu dubna/května 2019

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová