LOGISTICS CONTROLLING SENIOR SPECIALIST CZ & SK

Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Náplň práce:

• Reporting v oblasti distribuce a skladování, tj. tvorbu BI/SQL reportů, mapování datových objektů, definici dat v primárním zdroji (ECC).
• Metodika a tvorba směrnic ve vztahu k LSP (dodavatelé logistických služeb) vč. zajištění systémových nástrojů pro vyhodnocování logistických služeb LSP, včetně kalkulace finanční odměny v CZ&SK
• Zlepšování funkcionality lokálních aplikací používaných v logistických procesech a skladování pro oblast CZ&SK
• Zpracování podkladů pro analýzu informací od LSP a podkladů pro SOX a hodnocení výkonnosti v logistice
• Zodpovídá za pravidelný a kvalitní lokální, evropský i globální reporting a vyhodnocování KPI

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání ekonomického příp. technického směru;
• Praxe v oboru logistika 2 roky;
• Zkušenosti se SAP, databázovými systémy (programováním);
• Angličtina na komunikativní úrovni;
• Silné algoritmické myšlení
• Analytické schopnosti (zejména práce s čísly)

Nabízíme:

• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pivo pro zaměstnance, příspěvek na důchodové/životní pojištění a mnohé další)
• Smlouvu na dobu neučitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová