Mistr údržby

Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do týmu hledáme zkušeného mistra údržby. Mistr údržby bude řídit oddělení strojní údržby s cílem zajištění bezporuchového chodu výrobních technologií v pivovaru a na sladovně, bude odpovídat za provoz a vedení strojních dílen. Bude se podílet na přípravě, připomínkování a realizaci investičních akcí v závodu. Spolupracuje s plánovači údržby a diagnostikem. Organizačně spadá pozice do oddělení Engineering. Mistr strojní údržby vede tým 18 lidí.

Náplň práce:

  • Řídí strojní údržbu v pivovaru, sladovny a energetiky v Plzni
  • Řídí tým údržby a odpovídá za provoz a organizaci dílen údržby
  • Zajišťuje odborné řízení malých, středních a generálních oprav dle plánu údržby
  • Zodpovídá za zajištění bezpečnosti práce svého týmu
  • Podílí se na optimalizaci skladových zásob
  • Spolupracuje s plánovači údržby a diagnostikem
  • Spolupracuje na vybraných investičních akcích
  • Optimalizuje výkony údržby, iniciuje změny vedoucí ke zvýšení efektivity procesů a snížení nákladů na údržbu, energetickou náročnost atd

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe v oblasti řízení údržby
  • Ochota učit se a pracovat v týmu
  • Vzdělání technického zaměření
  • Znalost práce na PC
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost AJ/NJ výhodou

Nabízíme:

  • Možnost se seznámit s nejmodernější technologií stáčení používané v pivovarnictví
  • Nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitu včetně stravenek, příspěvků, zaměstnaneckého piva
  • Doba určitá 1 rok s možností prodloužení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Miluše Rezková