Specialista Nákupu

Doprava, logistika a zásobování, Nákup

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do oddělení Nákupu hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Komoditní specialista pro kategorii Supply Chain.
Komoditní specialista představuje hlavní spojovací článek při řízení vztahů mezi dodavateli a jednotlivými odděleními.

Náplň práce:

• Organizačně spadá do oddělení Nákupu
• Zodpovídá za nákup služeb a materiálu využívaných především v oddělení Supply Chain
• Samostatně řídí projekty a výběrová řízení pro ČR a Slovensko
• Organizuje výběrová a poptávková řízení
• Jedná s lokálními a regionálními dodavateli
• Vyhodnocuje efektivity nákupních procesů, zpracování reportů, smluvní dokumentace
• Spolupracuje na tvorbě nákupních strategií, procesů a systémů

Požadavky:

Požadavky:
• Vysokoškolské vzdělání výhodou
• Praxe 2-4 let v oblasti nákupu
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Vyjednávací a komunikační schopnosti
• Analytické a logické myšlení
• Znalost MS Office, SAP výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme:

• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Rozmanitou pracovní náplň, účast na zajímavých projektech
• Motivující finanční ohodnocení
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů
• Prostředí stabilní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v Plzeňském pivovaru
• Pracovní poměr na dobu určitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Petr Pěčka