Elektronik - Pivovar Radegast Nošovice

Elektrotechnika a energetika

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Nošovice

Charakteristika pozice:

Do týmu údržby hledáme zaměstnance na pozici Elektronik, jehož hlavní činností je provádění údržby řídících systémů, opravy, poruchy, preventivní údržba, revize a kontroly zařízení.

Náplň práce:

• Udržovat a programovat SW a HW řídících systému výrobních zařízení
• Diagnostikovat poruchy, analyzovat chyby softwaru a technologických procesů
• Zjišťovat zdroje poruch a odchylek parametrů výroby, navrhovat zlepšení
• Vykonávat preventivní údržbu a odstraňovat poruchy elektrických zařízení
• Provádět opravy a údržbu automatizační techniky (PC/PLC/Pohony)
• Upravovat a modifikovat zařízení po elektrotechnické stránce, upravovat řídicí systémy
• Připravovat, tvořit algoritmy, realizovat a uvádět do provozu nové projekty a projekty optimalizace procesů

Požadavky:

• SOU nebo SŠ zaměření elektro nebo VŠ vzdělání (oblast řídicí systémy, elektrotechnika, informatika)
• Praxi na obdobné pozici v délce min. dvou let - VÝHODOU
• Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., §6
• Zkušenost s programováním:
o PLC SYSTÉMŮ – Simatic S7, STL, TIA
o Frekvenčních měničů
o Pohonů
o Robotu FANUC
• Znalost měřící a regulační techniky
• Čtení elektro-dokumentace
• Manuální zručnost, samostatnost a flexibilitu
• Schopnost logického úsudku a proaktivní přístup

Nabízíme:

• Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu.
• Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, sport, kulturu, zdraví a volný čas, penzijní a životní připojištění, sleva na firemní výrobky, kurzy a rozvojová školení, pravidelné navyšování mzdy, odměny za zlepšovací návrhy).
• Doba určitá s možností prodloužení po 1 roce.

Ostatní:

  • Do výběrového řízení se můžete přihlásit do - 14.3.2019

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nošovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Kontakt

Kamil Kupča