Senior specialista odměňování a benefitů

Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Tým Compensation&Benefits je zodpovědný za stanovení politiky odměňování, nastavení bonusových systémů a benefitových programů. Dále je také klíčovým subjektem v rámci tvorby a kontroly personálního rozpočtu pro Českou republiku a Slovensko.
Do svého týmu hledáme zkušeného kolegu na pozici Senior specialista odměňování a benefitů.
Náš nový kolega by měl umět samostatně a proaktivně přicházet s tvorbou efektivních řešení v rámci svěřené agendy (systémy odměňování) s ohledem na potřeby byznysu, čímž napomůže ke zjednodušení procesů a administrativy. Spolupracuje s kolegy v rámci HR a dále s různými odděleními napříč společností (zejména pak oddělením financí).

Náplň práce:

• Příprava personálního rozpočtu, monitoring jeho plnění a interpretace vzniklých rozdílů
• Aktivně přichází s návrhy na zlepšení současných procesů a systémů (odměňování, motivační schémata)
• Koordinace procesu v rámci ročního přehodnocení mezd a vyplacení bonusů
• Správa systému cafeterie
• Analyzuje aktuální trendy na pracovním trhu na základě dat ze mzdových průzkumů a iniciativně přichází s návrhy na zlepšení a možnostmi implementace
• Účastní se změnových projektů nejen v oblasti odměňování, ale v rámci celého HR a sice z pozice experta v oblasti Compensation and benefits

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání
• Praxe na obdobné pozici na personálním nebo finančním oddělení - podmínkou
• Znalost příslušné legislativy
• Analytické schopnosti a schopnost logického uvažování
• Zkušenost s administrací systému Cafeteria (benefity)
• Zkušenost s HAY metodologií
• Komunikační dovednosti a samostatnost, odolnost vůči stresu
• Orientace na interního zákazníka
• Velmi pokročilá úroveň práce s Excelem
• Pokročilá úroveň anglického jazyka

Nabízíme:

• Práci s vysokou úrovní samostatnosti, ve společnosti s množstvím změnových projektů pro jedničku na českém trhu
• Perspektivu dlouhodobého profesního rozvoje
• Širokou škálu firemních benefitů včetně piva pro zaměstnance
• Práci na dobu určitou MD/RD

Ostatní:

Lokalita: Praha
Nástup: ihned/dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Petr Pěčka