Manažer technického servisu CZ&SK

Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Technika a vývoj

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město, Nošovice

Charakteristika pozice:

Výrobou to nekončí - protože bez kvalitně instalované a servisované výčepní techniky nebude "načepovaná Plzeň" jak má být.
To mají na starosti týmy technického servisu v České a Slovenské republice, kteří se starají o to, aby se produkty Plzeňského Prazdroje vždy dostaly k zákazníkovi v té nejlepší kvalitě.
Aktuálně hledáme Manažera technického servisu, který právě týmy, které poskytují služby zákazníkům v oblasti výčepních zařízení, lednic a pivních tanků, povede.
Držitel této role poskytuje mimo jiné podporu týmům ON Trade i Off Trade v rámci obchodního úseku s cílem zajistit plnění příslušných potřeb zákazníků i celé organizace. Zodpovídá také za identifikaci nejnovějších trendů na trhu, vývoj nových řešení a nových pracovních postupů
Tak se přihlaste! Není lepší motivace, než když jsou výsledky Vaší práce vidět.

Náplň práce:

• Řízení týmů v České republice a na Slovensku
• Zajištění včasné a efektivní instalace, údržby a demontáže tankové technologie, výčepních zařízení a lednic včetně zajištění všech legislativních požadavků
• Zabezpečení efektivního nákupu, skladování a distribuce zařízení
• Vývoj a testování výčepních zařízení a pivních tanků, definování budoucích trendů a přístupu
• Projektové řízení

Požadavky:

• VŠ nebo SŠ vzdělání v ekonomickém či technickém oboru
• Min. 2 roky praxe na manažerských pozicích v oblasti obchodu, technického servisu nebo trade marketingu
• Zkušenosti s vedením týmu jsou podmínkou
• Středně pokročilá znalost AJ (slovem i písmem)
• Silné komunikační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme:

• Odpovědnou pozici ve společnosti, která je lídrem na trhu
• Rozvinutý systém individuálního profesního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů
• Smlouvu na dobu neurčitou

Místo výkonu:

Jedna z lokalit Plzeň, Praha, Nošovice, Bratislava

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město, Nošovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Petr Pěčka