Public Affairs a CSR specialist(k)a se slovenštinou

Marketing, Média, reklama a PR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj je významnou českou společností a pro náš dlouhodobě udržitelný rozvoj je důležité budovat naši reputaci a chránit naše zájmy. Jakožto lídr na českém pivním trhu spolupracujeme s našimi partnery, abychom pochopili a případně spoluutvářeli jejich očekávání. Dále vytváříme cílené programy k odpovědné konzumaci alkoholických nápojů, rozvíjíme iniciativy pro udržitelnou výrobu piva a podporu regionů, ve kterých působíme.

Rádi do svého týmu přijmeme člověka, který bude šířit dobré jméno naší společnosti a prosazovat naše zájmy mezi odbornou veřejností a zároveň se stane ambasadorem našich projektů udržitelného rozvoje na Slovensku.

Hledáme kolegyni nebo kolegu s plynnou slovenštinou, která/ý bude ochotná/ý trávit část svého pracovního času v Praze a část v Bratislavě.

Náplň práce:

• Podpora Public Affairs a CSR manažera při realizaci PA strategie Plzeňského Prazdroje
• Monitoring aktuálního vývoje a politických, legislativních a regulatorních změn, jež mohou mít dopad na činnost naší společnosti
• Spolupráce při přípravě analýz dopadu legislativních změn na naši společnost, sdílení informací dovnitř firmy
• Koordinace aktivního zapojení Plzeňského Prazdroje do činnosti organizací, kde jsme členem (Slovenské sdružení výrobců piva a sladu, Pontis, Potravinárska komora Slovenska,, apod.)
• Příprava a realizace akčního plánu za účelem naplnění firemních cílů a strategie v oblasti firemní odpovědnosti a udržitelného podnikání na Slovensku
• Koordinace týmu odborníků napříč společností v souvislosti s realizací CSR projektů, aktivní role v týmových diskuzích, příprava interních a externích reportingů
• Příprava výroční zprávy Plzeňského Prazdroje o trvale udržitelném rozvoji (od získávání vstupních informací po písemné zpracování a komunikaci partnerům)
• Tvorba a realizace projektů v oboru společenské odpovědnosti (Rešpektuj18, promileinfo)

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání
• Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti Public Affairs a/nebo CSR v uznávané společnosti, agentuře nebo státní správě
• Aktivní zájem o oblast public affairs a/nebo společenské odpovědnosti firem
• Výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost
• Inovativní myšlení, schopnost dívat se na věci z různých úhlů, analytické myšlení
• Proaktivní přístup, chuť a umění navazovat a budovat vztahy
• Aktivní znalost anglického jazyka
• Perfektní znalost slovenského jazyka
• Ochota cestovat nejen do Bratislavy, ale také do Plzně, Velkého Šariše, atd.

Nabízíme:

• Odpovědnou a různorodou činnost v úspěšné mezinárodní společnosti
• Velmi samostatnou pracovní pozici
• Místo práce v atraktivním prostředí budovy Myslbek na Praze 1 a rovněž v Bratislavě
• Možnost profesního i osobního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Slovenština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová