Event Specialista – Brno/Zlín/Jihlava

Marketing, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Brno, Jihlava, Zlín

Charakteristika pozice:

Pracovních nabídek na pozici Event specialista je doslova plný internet. Nicméně není evenťák jako evenťák. Pojďme si tedy nejdříve upřesnit, kdo přesně je Event specialista v Plzeňském Prazdroji?
Akce, na kterých se nabízí a konzumují naše produkty, se nedějí jen tak! Spolupráci s pořadateli je nutné vyjednat od A do Z do nejmenšího detailu. Kromě administrativní a koordinační stránky je nutné i:
- zajištění kvalitního výčepu (manipulace s technickým zařízením, instalace výčepního zařízení vč. případných dobrých oprav), aby zákazník dostal produkt v očekáváné kvalitě
- prezentace nabízených značek v souladu s komunikací v místě konání akce
- úzká spolupráce s dodavateli služeb (stavby stanů, doprava, technický servis)
- průběžná kontrola plnění závazků pořadatele a dalších smluvních partnerů během samotného konání akce, atd.
Po skončení je nutné opět zajistit převoz věcí poskytnutých Plzeňských Prazdrojem na centrálu a spolu s týmem proběhne detailní vyhodnocení celého průběhu.
Místo výkonu práce je region Brna, Zlína a Jihlavy.

Náplň práce:

• Plánování spolupráce na akcích s prezentací Plzeňského Prazdroje a vyhledávání nových příležitostí
• Vedení jednání s pořadateli akcí
• Kontrola plnění smluv a následné vyhodnocení akcí
• Úzká spolupráce napříč všemi brand týmy a spádovými distrikty
• Úzká spolupráce se smluvními dodavateli služeb (montáže stanů, doprava, technický servis)
• Analýza akcí a příprava detailního plánu (vč. finančního) pro další období

Požadavky:

• SŠ vzdělání, ideálně technického zaměření (s ohledem na instalaci a další práci s výčepní technikou a ostatním zařízením)
• Zkušenost s prací podobného charakteru je výhodou (podílení se na přípravě a zajištění festivalů je ideální průprava pro tuto pozici)
• Maximální samostatnost - převzetí zodpovědnosti a stát se tak klíčovou (nejen) kontaktní osobou pro daný event a region
• Velká časová flexibilita (maximum akcí se koná o víkendech v letních měsících - pokud trávíte letní víkendy rádi v klidu na chatě, tak to Vám bohužel nebudeme moci nabídnout; preferujete-li trávit léto na fesťákách - pak jste náš člověk)
• Manuální zručnost (aktivně se podílíte na příprave technického zázemí dané akce: stánky, POSM materiály, výčepní zařízení atd.)
• Velké nadšení - Vaše práce Vás musí maximálně bavit; stres Vás nerozhodí a NEJDE TO/NEVÍM/NEUMÍM pro Vás není odpověď, ale výzva věci vyřešit
• Týmový duch - vzájemně si pomáháme a podporujeme a každý umí lépe něco, tak se nebojte si říct o pomoc a podporu
• Pokročilá znalost práce s PC (Power Point, Word, Excel, Outlook) - budget a reporting je součástí každé realizované akce
• Řidičský průkaz - aktivní řidič !!!
• Komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme:

• Samostatnou a odpovědnou pozici - s hodně rozmanitou a dynamickou náplní práce
• K dispozici dostanete auto, notebook, mobilní telefon
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
• Práci pro jedničku na pivním trhu a tím pádem možnost nahlédnout pod pokličku super akcí, které budete spolupořádat a organizovat
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno, Jihlava, Zlín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová