Brand Manager pro značku Excelent

Marketing

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Víš, čím žijí mladí dospělí, co je pro ně důležité a jaké značky jsou jim blízké? Dokážeš své znalosti aplikovat z pohledu budování vztahu spotřebitelů ke značce, komunikace, BTL aktivací, produktových inovací a dalších marketingových nástrojů s cílem značku odlišit od konkurence a tak přinést čerstvý vhled do pivní kategorie?

V současné době hledáme do marketingového týmu kandidáta/kandidátku na pozici Brand Managera značky Excelent, který/která dokáže tvořit svůj názor, nebojí se hledat vlastní cestu, stejně jako budovat vztahy s agenturami a napříč rozdílnými odděleními ve firmě a v potencionálních překážkách vidí příležitost k růstu.

Oddělení: Marketing
Reportuje: Marketing Manager
Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

  • Lokální tvorba rolí značky, positioningu a reklamy (nikoliv přístup "kopíruj_vlož" či adaptace již zavedeného)
  • Vytváří komplexní roční brand plán odpovídající portfoliové strategii a strategii společnosti
  • Ve spolupráci s kreativní agenturou vytváří imagovou komunikaci značky
  • Plánuje a realizuje digitální strategii ve spolupráci s online agenturou
  • Připravuje mediální komunikaci značky ve spolupráci s mediální agenturou a mediálním manažerem
  • Ve spolupráci s inovačním oddělením uvádí na trh produktové inovace
  • Dohlíží na realizaci BTL aktivit v souladu s brand plánem a situací na trhu
  • Řídí dodavatele v oblasti reklamy, podpory prodeje, sponzoringu a eventů
  • Řídí a rozvíjí jednoho podřízeného
  • Navrhuje rozpočet značky a řídí jeho efektivní čerpání tak, aby bylo dosaženo stanovených cílů
  • Ve spolupráci s marketingovým manažerem pracuje na dlouhodobé strategii značky
  • Řídí vztahy a procesy se spolupracujícími úseky (POSM, KA, Trade marketing, Field force), zapojuje se do projektů přesahujících několik úseků v rámci společnosti

Požadavky:

  • VŠ vzdělání druhého stupně; výborná znalost AJ
  • Minimálně tři roky praxe v rychloobrátkovém zboží, zkušenosti z oblasti brand marketingu či prokázána znalost budování značky na agenturní straně
  • Přesvědčivé dovednosti v oblasti operativního marketingu, orientace v souvisejících disciplínách (výzkum, média, sponzoring, reklama a inzerce), odpovídající schopnost strategického řízení
  • Velmi dobrá orientace v online prostředí a znalost aktuálních digitálních trendech
  • Schopnost stanovit si priority a řídit více projektů najednou
  • Analytické schopnosti, přesvědčivé porozumění finanční stránce řízení značky
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Kreativní, sebevědomá, ambiciózní osobnost
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • Samostatnou a odpovědnou pozici
  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Smlouvu na dobu určitou - zástup za MD/RD

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová