Skladník reklamních materiálů a výčepní techniky - Plzeň

Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá do svého týmu uchazeče/čku na pozici Skladník výčepní techniky a reklamních materiálů (i bez oprávnění na VZV) pro Centrální sklad CZ v Plzni.

Tato pozice spadá do oddělení technického servisu. Hlavní činností je provádění nakládek a vykládek výčepní techniky a reklamních materiálů.

Náplň práce:

  • Příprava zboží pro distribuční centra Plzeňského Prazdroje dle zadané specifikace
  • Komunikace v rámci týmu a s dodavateli materiálu při příjmu a výdeji zboží

Požadavky:

  • Fyzická zdatnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost
  • Základní práce na PC
  • Řidičské oprávnění na VZV výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zázemí jedničky na pivním trhu
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování, zaměstnanecké pivo
  • Týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Režná
Telefon: +420 735 189 080