Brigáda: Správa intranetového portálu, práce s textem

Administrativa

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá výpomoc do týmu firemní komunikace.
Baví Vás psaní textů? Rádi se o ně podělíte s ostatními?

Pokud pro Vás Sharepoint není cizí slovo, přihlaste se nám!

Jedná se o spolupráci na cca 15 hodin týdně, možnost práce i z domova.

Náplň práce:

  • Práce v platformě SharePoint

o Publikování aktualit
o Vytváření tematických stránek
o Vytváření knihoven dokumentů, obrázků, videí
o Úpravy titulní stránky – výměna bannerů, odkazů atp.
o Úpravy tématických stránek
o Správa monitoringu tisku
o Publikování interních oznámení

  • Příprava a úpravy textů

o Příprava krátkých textů pro intranet společnosti (1 – 2 týdně)
o Kontrola textů určených pro noviny (1x za 3 měsíce)

  • Úpravy obrázků

o Základní úpravy obrázků – oříznutí, komprimace

Požadavky:

  • Práci ve společensky odpovědné firmě
  • Perspektivu profesního rozvoje, možnost růstu
  • Přístup k nástrojům a know-how světové úrovně
  • Místo výkonu: Praha
  • Po vzájemné spokojenosti možnost prodloužit na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Petra Hanáková