Vedoucí oddělení péče o majetek – asset care

Potravinářství, Služby, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Máte chuť učit se novým věcem? Máte technické a analytické myšlení? Tým údržby výroby hledá kolegu nebo kolegyni, který(á) bude mít na starosti oblast plánování údržby. Budete řídit tým plánovačů údržby a zodpovídat za nastavení optimálního údržbového systému pro výrobu Prazdroj a Gambrinus, sladovnu a energetiku.

Náplň práce:

• Definice strategie údržby pro jednotlivé provozy
• Na základě analýzy spolehlivosti a nákladovosti navrhovat opatření a změny vedoucí ke zvýšení efektivity procesů
• Operativní řešení vzniklých problémů
• Zlepšování procesu kapacitního plánování údržby
• Příprava technologických postupů pro bezpečné provádění oprav
• Optimalizace nákupu náhradních dílů
• Spolupráce na investičních akcích
• Řídí tým plánovačů a specialistů údržby

Požadavky:

• Analytické schopnosti, silné technické myšlení
• Preferujeme vysokoškolské vzdělání technického zaměření (obor strojní nebo elektro)
• Minimálně 3 roky praxe v oblasti údržby strojního zařízení
• Pokročilá práce s PC, znalost SAP PM výhodou
• Znalost AJ
• Zkušenosti při realizaci investičních akcí
• Zkušenosti v oblasti vedení lidí (performance management)

Nabízíme:

• Zajímavou, variabilní, ale i náročnou práci pro společnost, která je lídrem na trhu
• Reálnu možnost profesního rozvoje i kariérního růstu
• Odpovídající finanční ohodnocení a benefitů
• Výsledky Vaší práce na této pozici silně podporují efektivní fungování businessu

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová