Aktivační Team Leader - Retail

Marketing, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Nebaví Vás být jen konzumentem, ale chcete vytvářet budoucnost v retail nakupování? Pak hledáme na pozici Aktivačního Team Leadera možná právě Vás!

Aktivační Team Leader vede tým Junior manažerů aktivací a Specialistů aktivací při v tvorbě a exekuci aktivací pro RETAIL ZÁKAZNÍKY a nakupující na základě nákupních / spotřebitelských / zákaznických insightů, relevantních dat a poznatků, s cílem ovlivňovat a měnit chování nakupujících / spotřebitelů / zákazníků v rámci daného rozpočtu.

Vytváří roční plán pro daný prodejní kanál a cílovou skupinu nakupujících na národní úrovni v souladu s firemní strategií, specifiky zákazníků a prodejního kanálu a s plány pro jednotlivé značky, se zaměřením na určité zákazníky / nakupující / spotřebitele.

Náplň práce:

• Připravuje plány aktivací pro nakupující v prodejním kanálu Off-Trade se zaměřením na klíčové zákazníky a naše portfolio značek v rámci integrovaného ročního plánování (Integrated Activity Planning)
• Řídí implementaci plánů pro nakupující do společných business plánů s klíčovými zákazníky
• Dohlíží na tvorbu konceptů aktivací pro nakupující v Off-Trade v souladu s brand plány a strategií pro nadlinkovou (ATL) komunikaci
• Je přímo zapojen do přípravy společných business plánů s klíčovými zákazníky a aktivně se účastní přípravy ročního plánu aktivací pro zákazníky (BDO – Big Day Out setkání atd.)
• Poskytuje vstupy do „channel plánů“ pro klíčové retail zákazníky, včetně profilů a specifických potřeb jednotlivých obchodních řetězců.

Požadavky:

• Vynikající dovednosti v oblasti projektového managementu a doložené zkušenosti s realizací
• Zkušenosti s trade/BTL marketingovými projekty, spolupráce s agenturami
• Vynikající komunikační dovednosti, velmi dobré prezentační dovednosti
• Analytické a kreativní myšlení
• Vynikající dovednosti v oblasti brand / trade marketingu
• Komunikace a vyjednávání se zákazníky
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Rozmanitou pracovní náplň
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně příspěvků na penzijní/životní připojištění, stravenek či zaměstnaneckého piva
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová