Projektový manažer - Retail

Marketing, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Nebaví Vás být jen konzumentem, ale chcete vytvářet budoucnost v retail nakupování? Pak hledáme na pozici Projektového manažera možná právě Vás!

Projektový manažer dodává projekty zaměřené na rozvoj retail zákazníků, v souladu se schválenou strategií pro daný prodejní kanál. Je expertem na projektový management, koordinuje aktivity s klíčovými interními zákazníky s řádnou technickou podporou a zajišťuje řádné využívání procesů. Je profesionálem s otevřenou myslí a nadšením pro inovace.

Náplň práce:

• Vede týmy napříč odděleními společnosti složené z širokého spektra profesí a různých manažerských úrovní v oblasti projektů tak, aby byly splněny projektové cíle
• Řídí a ovlivňuje procesy a vztahy v rámci krosfunkčních týmů a s třetími stranami tak, aby bylo dodáno odsouhlasené portfolio projektů
• Monitoruje a analyzuje realizaci projektů podle odsouhlasených klíčových ukazatelů výkonu (KPIs) a poznatky z realizovaných projektů za účelem zlepšování procesu
• Podporuje manažery ve společnosti svými znalostmi procesního a projektového managementu v oblasti inovací. Je ambasadorem projektového managementu ve společnosti

Požadavky:

• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Praxe v oblasti brand marketingu / trade marketingu je výhodou
• Projektový management
• Analytické, ovlivňovací a komunikační dovednosti
• Znalost nástrojů projektového managementu
• Schopnost působit v multi-úsekovém pracovním prostředí a spolupracovat se širokým spektrem profesí a kolegy na různých manažerských úrovních v oblasti svěřených projektů
• Prokazatelné organizační dovednosti na té nejvyšší úrovni, schopnost pracovat v rámci existujících procesů, smysl pro detail a schopnost dodržovat šibeniční termíny

Nabízíme:

• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Rozmanitou pracovní náplň
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně příspěvků na penzijní/životní připojištění, stravenek či zaměstnaneckého piva
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová