Obchodní zástupce ON trade - Pelhřimov, Humpolec

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou 3, 588 11  Střítež-Střítež, Česká republika

Charakteristika pozice:

Společnost Plzeňský Prazdroj hledá nové talenty ke spolupráci na pozici Obchodní zástupce (Specialista rozvoje obchodu) pro prodejní kanál ON Trade (gastronomie, konzumace v místě prodeje - hospody, restaurace apod.), a to pro oblast Pelhřimova, Humpolce, Kamenice nad Lipou a Ledče nad Sázavou.

Jste schopný obchodník a znalec tohoto kraje? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Získávání a komunikace se zákazníky ve svěřené oblasti
  • Budování a rozvoj obchodních vztahů se zákazníky
  • Zajištění prodeje produktového portfolia
  • Příprava obchodních nabídek
  • Úzká spolupráce s vedoucím oblasti, pravidelný reporting a související administrativa
  • Implementace aktivit na podporu prodeje

Požadavky:

  • Nadšení pro pivo a obchod
  • Zkušenost s prodejem a jednáním se zákazníky vítána
  • Podnikatelský duch, schopnost hledat a využívat obchodní příležitosti, prohlubovat spolupráci se zákazníky v daném regionu
  • Komunikativní osobnost, schopnost najít společnou řeč a vyjít s lidmi i v obtížných situacích, radost z kontaktů s lidmi a udržování vztahů
  • Týmový hráč
  • Základní znalost programů MS Word a MS Excel, práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Produkt, který je radost prodávat
  • Dobré zázemí a podmínky pro práci
  • Propracovaný systém školení a profesního rozvoje
  • Příležitosti ke kariérnímu růstu
  • Dobré finanční ohodnocení, služební automobil i k soukromým účelům
  • Balíček firemních benefitů
  • Smlouvu na dobu určitou

NÁSTUP CO NEJDŘÍVE

Informace o pozici

Místo pracoviště

3, 588 11  Střítež-Střítež, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Režná
Telefon: +420 735 189 080