Specialista analýz ziskovosti

Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá do svého týmu v Plzni nebo v Praze vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialisty analýz ziskovosti, jejíž hlavním úkolem je poskytovat analytickou podporu týmu Komerčních financí, týmu Revenue a Prodejním týmům.

Náplň práce:

  • Příprava analýz ziskovosti našich výrobků a zákazníků, příprava detailních variačních analýz prodejů
  • Správa a údržba dat týkající se prodejů a ziskovosti
  • Zodpovědnost za integritu dat ziskovosti pro společnosti Plzeňský Prazdroj a Plzeňský Prazdroj Slovensko
  • Vývoj a správa modelů pro detailní plánování prodejních objemů a tržeb
  • Zajištění datové podpory prodejnímu týmu
  • Tvorba specifických a ad hoc analýz prodejních dat

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického, popř. technického směru
  • Min. 2 roky zkušeností na analytické pozici
  • Pokročilá znalost MS Excelu
  • Výborné analytické schopnosti a logické myšlení
  • Spolehlivost, přesnost
  • Znalost SAP a BW výhodou
  • Znalost AJ na pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Práci pro jedničku na českém pivním trhu
  • Samostatnou a velmi zodpovědnou pozici
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová