Vedoucí údržby – pivovar Velké Popovice

Potravinářství, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Řídí výkon strojní mechanické a elektro údržby pro celý pivovar Velké Popovice v kvalitě a čase. Odpovídá za provoz centrální dílny údržby, podílí se na investičních akcích, vede údržbu a renovaci všech budov. Předkládá doporučení pro přidělování prostředků na budovy . Odpovídá za definování rozsahu a rozpočtu jednotlivých stavebních a strojních projektů a jejich realizaci.
Úzce spolupracuje s oddělením nákupu při realizaci strojní a stavební údržby.

Náplň práce:

• Řídí výkon strojní a elektro údržby, stavební údržby pro celý závod, včetně ČOV a studní
• Zodpovídá za personální obsazení svěřeného útvaru, z interních i externích zdrojů, zodpovídá za dodržení předepsaných plánů údržby
• Zajišťuje procesy týkající se externích dodavatelů (dozoruje jejich práci)
• Koordinuje chod přidělených strojních zařízení
• Zodpovídá za dodržení nákladů daného střediska. administrativu rozpočtů jednotlivých stavebních a strojních projektů.
• Připravuje návrh rozpočtu na strojní a stavební údržbu

Požadavky:

• Strojní nebo elektro vzdělání
• Praxe v oblasti řízení pracovního týmu lidí
• Minimálně 3 roky praxe v oblasti řízení údržby strojní, stavební a elektro
• Středně pokročilá AJ
• Zkušenosti v oblasti spolupráce na investičních akcích výhodou
• Velmi dobré komunikační schopnosti a dovednosti – schopnost motivovat tým a vytváření vztahů napříč týmy

Nabízíme:

• Odpovědnou práci pro jedničku na pivním trhu
• Rozmanitou pracovní náplň
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně příspěvků na penzijní/životní připojištění, stravenek či zaměstnaneckého piva
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová