Koordinátor logistiky a zásob POSM

Administrativa, Doprava, logistika a zásobování

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí.

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Bratislava

Charakteristika pozície

Do nášho tímu hľadáme šikovnú uchádzačku alebo uchádzača, ktorý bude zabezpečovať nákup a distribúciu POSM. V tejto oblasti zaistí aj administratívú a systémovú podporu obchodných i marketingových aktivít ako v prevádzkach gastronómie (reštaurácie, bary ...), tak v maloobchode.
Na tejto pozícii sa stretnete nielen s prácou s dátami a dohľadom nad plynulosťou procesov, ale budete tiež v kontakte s radom ľudí, či už dodávateľmi, či kolegami z iných tímov.

Náplň práce

• Zaistenie nákupných objednávok a dodávok POSM na jednotlivé sklady
• Riadenie zásob a komunikácia s dodávateľmi
• Nákup a výdaj POSM pre oddelenie kľúčových zákazníkov a veľkoobchodov
• Nastavenie kmeňových dát
• Analýza nákupu a výdaja POSM
• Komunikácia a úzka spolupráca s kolegami z rôznych oddelení (Trade Marketing, Sales, Nákup, Financie, technický servis, ...)
• Reporting - skladové zásoby, využitie rozpočtu pod.

Požiadavky

• Minimálne stredoškolské vzdelanie
• Vodičský preukaz skupiny B
• Znalosť fungovanie obchodu a skladového hospodárstva
• Schopnosť organizácie a koordinácie spolupráce medzi jednotlivými tímami
• Odolnosť voči stresu
• Komunikačné schopnosti, prezentačné zručnosti a schopnosť práce s dátami
• Chuť robiť veci inak
• Pokročilá znalosť práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, SAP)

Ponúkame

Základná mzda od 1000 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti pre kariérny rast
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľské vzťahy na pracovisku
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bratislava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Lucie Režná
Telefon: +420 735 189 080