Brigáda: Koordinátor/ka eventových akcí Birell CZ

Administrativa, Marketing

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Baví tě marketing a zároveň máš blízko k aktivnímu životnímu stylu a sportu? Jsi dobrý/á v organizování akcí a dokážeš asertivně a efektivně jednat s lidmi? Pokud hledáš přivýdělek při škole, tak pro tebe máme ideální příležitost!
Aktuálně hledáme do našeho marketingového týmu značky Birell posilu na DPP/DPČ, která by nám pomohla především se supervizí prezentace značky na sportovních akcích a festivalech po celé ČR. Největší zastoupení mají akce zaměřené na běh a cyklistiku nově se ale značka prezentuje i na hudebních festivalech a jiných lifestylových akcích. Birell v této oblasti patří v ČR už nyní ke špičce, přesto ti rádi dáme prostor naši prezentaci posunout na ještě vyšší úroveň.

Náplň práce:

  • Dohled nad organizací sportovních eventů a festivalů v souladu s představami značky Birell
  • Aktivní prezentace značky
  • Komunikace s externí agenturou zajišťující sportovní akci
  • Jednání s pořadateli přímo v místě konání eventu
  • Koordinace produkčních činností v průběhu akce
  • Návrhy na zlepšení na základě získaných zpětných vazeb od účastníků

Požadavky:

  • Chuť a čas pracovat nejen přes týden ale také o víkendu (cca 2 víkendové akce za měsíc)
  • Mít řidičský průkaz a nebát se cestovat po celé ČR
  • Schopnost zvládat více věcí najednou – multitasking
  • Být schopný/á rychlého rozhodování a exekuce
  • Odolnost vůči stresu
  • Dostatek asertivity hájit zájmy značky
  • Sportovního ducha - výhoda

Nabízíme:

  • Práci v týmu nadšených marketingových profesionálů
  • Možnost aktivně se účastnit sportovních akcí a hudebních festivalů po celé ČR
  • Samostatnou a různorodou pracovní náplň
  • DPP/DPČ v rozsahu cca 20h/týden
  • Motivující finanční ohodnocení

Ostatní:

  • Nástup - ideálně únor 2019

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Hanáková