Kreditní referent pro klíčové zákazníky

Ekonomika a podnikové finance

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do našeho kreditního oddělení v Praze hledáme novou kolegyni/nového kolegu na plný úvazek, která/ý bude zodpovídat za portfolio klíčových zákazníků (KA) v otázkách poskytování kreditních limitů a správy pohledávek.

Náplň práce:

• Kompletace faktur KA zákazníků – obchodních řetězců
• Komunikace s KA zákazníky za účelem kolekce pohledávek
• Příprava podkladů a jejich analýza pro poskytování kreditních limitů
• Samostatné zpracování nepivních pohledávek
• Zodpovědnost za vyplývající administrativní úkoly

Požadavky:

• Min. středoškolské vzdělání s maturitou (VŠ výhodou)
• Zkušenost z oblasti kreditu - výhodou
• Logické uvažování a analytické schopnosti
• Schopnost prioritizace vč. uvažování v souvislostech
• Komunikativnost (denní komunikace s externími zákazníky) a pro-klientský přístup
• Pečlivost, přesná práce se svěřenými daty v rámci daného klientského portfolia
• Odolnost proti stresu
• Dobrá znalost práce s PC (zejména práce s Excelem) – podmínkou
• Znalost práce s SAP - výhodou

Nabízíme:

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti – jedničky na pivním trhu
• Možnost kariérního růstu
• 5 týdnů dovolené + příležitostné Home Office
• Zajímavý balíček benefitů, např. jazykové kurzy, multisport, příspěvky do PP/ŽP a další dle svého uvážení v benefitní Cafeterii
• Birell na pracovišti, bonusové pivo + pivo na dovolenou a na Vánoce
• V neposlední řadě neformální prostředí a přátelské vztahy na pracovišti

Ostatní:

Nástup: leden 2019

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Režná
Telefon: +420 735 189 080