Senior specialista HSE a rizik

Ostraha a bezpečnost, Strojírenství

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Senior Specialisty HSE a rizik. Jeho/jejím hlavním úkolem bude zavádět aktivity směřující k systematickému snižování a prevenci pracovních úrazů ve svěřených oblastech.

Náplň práce:

  • Vyhledávání a vyhodnocování rizik v odděleních Supply Chain, Commercial a na centrále společnosti
  • Návrhy opatření k eliminaci nebo snížení rizik
  • Zavádění programu BBS (Behavioral Based Safety) v oblastech Supply Chain a Commercial.
  • Zabezpečování HSE na investičních projektech ve všech pivovarech v ČR a SR
  • Zodpovědnost za plnění legislativních požadavků HSE na investičních projektech
  • Spolupráce se specialisty BOZP v jednotlivých závodech, s koordinátory BOZP dodavatelů a třetích stran
  • Rozhodování o opatřeních ke snížení rizik a vyloučení úrazovosti
  • Účast na auditech – interních i externích

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Min. 5 let praxe v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany
  • Odborně způsobilá osoba v prevenci rizik, dle zákona č. 309/2006Sb., Odborně způsobilá osoba nebo Technik požární ochrany dle zákona č. 133/1985Sb.
  • Znalost legislativy a norem v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany
  • Anglický jazyk – aktivní znalost slovem i písmem
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Asertivita, schopnost rychlého rozhodování

Nabízíme:

  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pivo pro zaměstnance, příspěvek na důchodové/životní pojištění a mnohé další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Kistanová
Telefon: 724 617 017