Brigáda: Administrativní podpora v oddělení vzdělávání

Administrativa, Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Hledáme administrativní výpomoc do oddělení vzdělávání (Learning&Developement). Tvou náplní práce bude především zadávání dat do systému, komunikace s interními i externími zákazníky při organizaci školení a administrativní podpora celého týmu.

Náplň práce:

• Administrativní podpora kolegů z L&D
• Organizační zajištění školení
• Zadávání dat do interního LMS
• Vytváření zpětných vazeb a jejich vyhodnocování
• Vytváření objednávek v SAP systému

Požadavky:

• Znalost práce na PC – především MS Office
• Spolehlivost, komunikativnost, organizační schopnosti
• Flexibilita

Nabízíme:

• Smlouvu na DPP/DPČ
• Práci v přátelském kolektivu
• Po domluvě možnost práce z domova

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Anna Vopravilová