Sládek/Senior specialista kvality

Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá do svého pivovaru v Plzni zkušeného sládka/specialistu kvality, který by zodpovídal za průběžné vyhodnocování kvality všech vyráběných piv, řídil změny technologie, prováděl audity licenčních výrob, spolupracoval s oddělením Nákupu a Supply Chain a v neposlední řadě zodpovídal za systém řízení kvality.

Náplň práce:

• Sledování vývoje kvality, navrhování nápravných opatření vedoucích ke zvýšení kvality a k minimalizaci reklamací, evidence a reporting reklamací
• Provádění auditů licenčních závodů, pravidelná kontrola licenční výroby, vyhodnocování a reporting
• Podíl na hodnocení klíčových dodavatelů, audity dodavatelů
• Řízení a vyhodnocování technologických zkoušek
• Podíl na řízení výroby piva ve všech závodech
• Spolupráce na rozvoji a udržování integrovaného systému řízení (ISO, FSSC, GMP+)

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání v oboru chemie/biotechnologie
• Minimálně 5 let praxe v oblasti řízení technologie výroby
• Zkušenosti v oblasti řízení systému ISO
• Degustační zkoušky
• Pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme:

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - jedničky na pivním trhu
• Možnost kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů
• 5 týdnů dovolené
• Bonusové pivo
• Smlouvu na dobu neurčitou

Ostatní:

Lokalita: Plzeň
Nástup: dohodou
Smlouva na dobu neurčitou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková