Specialista trade marketingu (DPP/DPČ)

Marketing

Zajímá Vás pivo? Chcete se o dozvědět více o jeho distribuci k zákazníkům?
Plzeňský Prazdroj nabízí administrativní brigádu, při které Vás čeká přátelské prostředí a možnost práce pro jedničku na českém pivním trhu.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do oddělení trade marketingu, které se zaměřuje na rozvoj a podporu zákazníků (channel development), hledáme nového kolegu s chutí učit se nové věci a pozitivním přístupem.

Oddělení channel develoment zastřešuje následující činnosti:

- Vývoj a podpora aplikací na tvorbu nápojových a jídelních lístků, vyhledávání restaurací a hospod, na podporu obchodních týmů
- Podporu loajalitních programů pro klíčové zákazníky
- Pořádání eventů pro klíčové zákazníky
- Vývoj konceptových hospod
- Provoz inovačního centra
- Přípravu vizualizací obchodů a hospod ve 3D prostředí

Náplň práce part time specialisty:

- Správa a vývoj digitálních aplikací
- Zodpovědnost za přidělené projekty a jejich rozpočet
- Komunikace s oddělením obchodu a brand marketingu při přípravě podpory pro zákazníky
- Správa loajalitního programu pro klíčové zákazníky, benefit e-shop
- Spolupráce na pořádání eventů

Požadavky na úspěšného uchazeče:

- Ideálně student 4. či 3. ročníků VŠ
- Velmi dobrá orientace v digitálním prostředí
- Pozitivní přístup a flexibilita v rámci řešení nastalých situací
- Chuť učit se nové věci a získávat nové zkušenosti
- Orientace na doručení výsledku a správné časové řízení projektů
- Samostatnost, proaktivita a zodpovědnost
- Týmový přístup a komunikativnost, obliba pivní kategorie
- Dobrá znalost českého a anglického jazyka
- Práce na PC (MS Excel a Power Point)

Nabízíme:

- Praxe v top firmě s možností nabídky plného úvazku do budoucna
- Příjemné pracovní prostředí s otevřenou komunikací
- Smlouvu na DPČ/DPP v rozsahu 20h týdně (minimálně 3 dny v týdnu dle domluvy)
- Nástup dohodou, ideálně v průběhu prosince 2018

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Režná
Telefon: +420 735 189 080