Manažer rozvoje distribučních a výrobních dovedností CZ&SK

Personalistika a HR, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Charakteristika pozice:

V Plzeňském Prazdroji si velmi zakládáme na rozvoji dovedností našich zaměstnanců. Manažer rozvoje distribučních a výrobních dovedností jako důležitý člen oddělení vzdělávání a rozvoje (Learning&Development, L&D) je zodpovědný za rozvoj distribučních a výrobních dovedností zaměstnanců ve 4 pivovarech a distribučních centrech, vedení vzdělávacích a rozvojových projektů a mimo jiné také spolupráci u trainee programů.
Svou činností podporuje funkční manažery daných týmů a kolegy z oddělení lidských zdrojů, především HR Business Partnery.

Náplň práce:

  • Rozvoj výrobních a distribučních dovedností zaměstnanců v souladu s obchodní a výrobní strategií společnosti
  • Ve spolupráci s funkčními manažery provádí analýzy potřeb daných oddělení a stanovuje klíčová témata pro rozvoj
  • Příprava vzdělávacích programů a specifických řešení vzdělávání a rozvoje pro danou funkční oblast (koučink, kariérní cesty, development centra apod.) – pivovarnictví, supply chain
  • Spolupráce s L&D na globální úrovni, implementace modelu tréninků technických dovedností, příprava akčních plánů
  • Spolupráce u trainee a stážistických programů v technických úsecích
  • Příprava a správa rozpočtu pro vzdělávání a rozvoj ve svěřených oblastech
  • Spolupráce s vedením společnosti a napříč různými odděleními

Požadavky:

  • Univerzitní vzdělání výhodou
  • Zkušenost v oblasti vzdělávání a rozvoje ve výrobní a/nebo FMCG společnosti
  • Výborný přehled v technické oblasti (výroba, supply chain a příslušné procesy)
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti v českém/slovenském a anglickém jazyce
  • Budování vztahů a partnerství, schopnost předávat konstruktivní zpětnou vazbu, být koučem i mentorem manažerům funkčních týmů
  • Schopnost nahlížet na problematiku rozvoje komplexně, nacházet a navrhovat řešení a vyhodnocovat jejich dopady
  • Porozumění businessu a firemním strategiím
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • Pracovní příležitost v jedné z nejúspěšnějších českých společností, jejíž produkt je součástí naší národní kultury
  • Samostatnou a odpovědnou pozici, ve které se může člověk realizovat a podílet na zajímavých projektech
  • Propracovaný systém osobního a profesního rozvoje
  • Balíček firemních benefitů včetně zaměstnaneckého piva, vozu, 5 týdnů dovolené apod.
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce na Praze 1 nebo v našich pivovarech (Plzeň, Velké Popovice, Nošovice, Veľký Šariš)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová