Senior Analytik obchodu

Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Pozice je součástí oddělení Trade Execution a nemá přímé podřízené.
Oddělení Trade Execution zastřešuje následující činnosti:
• Nastavování a vyhodnocování bonusů a motivačních programů pro sales týmy
• Kalkulace kapacit obchodních zástupců, návrh a aktualizace regionů obchodních zástupců včetně route planů
• Administrace systému CAS (systém, ve kterém pracují obchodní zástupci)
• Promo management v CASu + reporting
• Sběr dat prostřednictvím sales force včetně reportingu (informace o provozovnách, dotazníky atd.)
• Údržba dat v systémech (úplnost a správnost vyplňování, mezi systémové čištění)
• Komunikaci k sales force (administrace pravidelných týdenních oběžníků)

Náplň práce:

• Nastavování a vyhodnocování kvartálních bonusů a motivačních programů pro obchodní týmy (obchodní zástupci a telesales)
• Pravidelné týdenní reporty průběžného plnění cílů a motivačních programů
• Administrace segmentační databáze (slouží ke stanovení potenciálů provozoven pro různé promo aktivity)
• Pravidelné analýzy a reporty z dat, které sbírají obchodní zástupci
• Udržování čistoty dat – příprava podkladů pro revize dat, nahrávání změn do systému
• Ad hoc požadavky a reporty pro prodejní týmy a Trade marketing

Požadavky:

• SŠ nebo VŠ vzdělání
• 3letá praxe v analytickém oddělení
• Výborná znalost MS Excel a dalších aplikací MS Office
• Dobré analytické myšlení, systematičnost, důslednost a spolehlivost
• Samostatná, zodpovědná, flexibilní a inovativní osobnost
• Týmový přístup a komunikativnost
• Pokročilá znalost AJ
• Chuť učit se nové věci a získávat nové zkušenosti
• Znalost problematiky rychloobrátkového zboží výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Odpovědnou a rozmanitou práci
• Propracovaný systém osobního i profesního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová