Provozní elektronik | Závod Plzeň

Elektrotechnika a energetika

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do týmu údržby stáčíren hledáme zaměstnance na pozici Provozní elektronik, jehož hlavní činností je provádění údržby řídících systémů, opravy, poruchy, preventivní údržba, revize a kontroly zařízení.

Náplň práce:

• Základní preventivní údržba všech strojů a řídících systémů na provozech
• Kontrola provozů během směny, provádění seřizování a oprav jednotlivých strojů a přístrojů
• Provádění malých, středních a generálních oprav, preventivní údržba, revize, kontroly
• Zadávání dat o provedených opravách a zjištěných požadavcích na další údržbu do PC

Požadavky:

• SOU technického zaměření – elektro
• Platná vyhláška č.50/78 min. § 5 výhoda§ 7
• Práce ve směnném režimu (nepřetržitý provoz – 12 hod. směny)
• Řidičský průkaz skupina B

Nabízíme:

• Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
• Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, kulturu a volný čas, zdraví, penzijní a životní připojištění, kurzy a rozvojová školení, pravidelné navyšování mzdy, odměny za zlepšovací návrhy)
• Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení po 1 roce

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Simona Dlouhá