PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - Pivovar Radegast Nošovice

Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Nošovice

Charakteristika pozice:

Máte chuť učit se novým věcem a inovacím? Máte technické myšlení, šikovné ruce a způsobilost „vyhláška č. 50/78 min. § 6“? Tým údržby stáčíren hledá kolegu nebo kolegyni na pozici Provozní elektrikář. Hlavní činností je provádění elektro údržby na pivovarských technologiích.

Náplň práce:

• Samostatně provádí komplexní elektroúdržbu na pivovarských technologiích a zařízeních v provozech stáčíren a logistiky
• Provádí seřizování, malé, střední opravy a spolupracuje na generálních opravách,
• Provádí preventivní údržbu, revize, kontroly, diagnostiku
• Zadává data o provedených opravách a zjištěných požadavcích na další údržbu do systému SAP
• Spolupracuje při uvádění nových strojů a systémů řízení do provozu
• Navrhuje zlepšování procesů, minimalizace ztrát apod.
• Řešení operativních úkolů s ohledem na zajištění plynulosti provozu

Požadavky:

• SOU/SŠ v oboru elektro
• Vyhláška č. 50/78 min. § 6
• Schopnost pracovat ve směnném provozu (4 směnný provoz)

Nabízíme:

• Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu.
• Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých výhod (bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce)
• Možnost nástupu ihned

Ostatní:

  • Do výběrového řízení se můžete přihlásit do 5.12.2018

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nošovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Kontakt

Kamil Kupča