HR OPERATIONS SPECIALIST(K)A

Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Charakteristika pozice:

Do týmu HR hledáme nového kolegu, který bude řídit menší projekty z oblasti HR Operations (HRO). Vedle toho bude vytvářet a spravovat dokumentaci k procesům a standardním provozním procedurám HRO. Specialista také zajišťuje vytváření, pravidelnou aktualizaci, komunikaci a publikování kolektivních smluv, jejich dodatků a relevantních směrnic. Poskytuje související znalostní podporu členům týmu lidských zdrojů. Podporuje kolektivní vyjednávání, sociální dialog a budování pozitivních vztahů se všemi odborovými organizaci a zaměstnanci.

Přijde ti pozice zajímavá? Skvělé! Čti dál…

Náplň práce:

• Zajišťuje činnosti související s udržováním a zlepšováním Integrovaného systému řízení (IMS)
• Samostatně řídí menší projekty ze svěřené oblasti včetně komunikace a souvisejícího change managementu
• Proaktivně vyhledává a implementuje změny procesů v rámci svěřené oblasti
• Vytváří a spravuje dokumentaci k procesům a standardním provozním procedurám a zajišťuje komunikaci změn
• Zajišťuje vytváření, pravidelnou aktualizaci, komunikaci a publikování kolektivních smluv a směrnic
• Poskytuje znalostní podporu týmům lidských zdrojů týkající se procesů a provozních procedur HRO včetně SAP HCM.
• Podporuje kolektivní vyjednávání, sociální dialog a budování pozitivních vztahů se všemi odborovými organizaci a zaměstnanci
• Podporuje procesy etiky, zdravotních prohlídek a JD (popisy pracovních pozic) a podílí se na jejich rozvoji

Požadavky:

• SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru humanitních věd, ekonomiky, obchodu či lidských zdrojů
• Zkušenosti s návrhem, vývojem a implementací procesů
• Praxi v oblasti lidských zdrojů alespoň 1 rok
• Znalost zákoníku práce
• Znalost MS Office, Visio, SAP HCM
• Znalost AJ na komunikativní úrovni
• Analytické a koncepční myšlení, dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:

• Samostatnou a odpovědnou práci
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
• Práci pro jedničku na českém pivním trhu
• Smlouvu na dobu neurčitou

Ostatní:

Lokalita: Plzeň nebo Praha
Smlouva na dobu neurčitou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková