Brigáda:Recepční v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje

Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Služby

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce Brigáda, od 15. 10. 2018 do 31. 12. 2018 U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Na této pozici budete prvním, s kým se návštěvníci pivovaru setkají. Budete tak mít možnost zprostředkovat jim co nejlepší zážitek a zároveň podporovat dobré jméno naší společnosti.
Chcete využít své jazykové znalosti? Láká Vás práce v prostředí historického pivovaru?

Ozvěte se nám!

Co budete dělat?

• Připravovat pracoviště na denní provoz - otevření expozic a jejich uzavření po skončení provozu
• Přijímat rezervace (telefonicky, e-mailem i osobně) - komunikace v cizím jazyce
• Odbavovat turisty - práce s pokladnou

Co požadujeme?

• Reprezentativní příjemné vystupování
• Velmi dobré koordinační dovednosti a schopnost jednat s různými typy lidí
• Komunikativnost, dobrou znalost 2 světových jazyků
• Časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost
• Schopnost samostatné práce i práce v týmu
• Znalost práce s MS Office, s internetem

Co nabízíme?

• Atraktivní a zajímavou práci pro jednu z nejznámějších českých společností
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Flexibilní pracovní dobu
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Nástup možný ihned
• Druh pracovní smlouvy: Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní
činnosti
• Vhodné například pro kandidáty v důchodovém věku, studenty,
maminky na mateřské dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 15. 10. 2018 do 31. 12. 2018

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), němčina (středně pokročilá), ruština (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Lucie Režná
Telefon: +420 735 189 080