Recepční v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje

Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Recepční je zodpovědná/ý za chod Návštěvnického centra. Přijímá a vyřizuje rezervace, odbavuje turisty a koordinuje práci průvodců. Dohlíží na správný chod prohlídkových tras, pracuje s rezervačním systém a každodenně komunikuje v cizím jazyce.

Náplň práce:

• Koordinace práce týmu průvodců
• Příprava pracoviště na denní provoz - otevření expozic a jejich uzavírání po skončení provozu
• Příjem rezervací (telefonických, e-mailových, osobních) - komunikace v cizím jazyce, práce s rezervačním systémem
• Odbavení turistů - práce s pokladním systémem, příjem peněz za vstupné
• Spoluodpovědnost za každodenní chod recepce

Požadavky:

• Reprezentativní příjemné vystupování
• Velmi dobré koordinační dovednosti a schopnost jednat s různými typy lidí - asertivita
• Komunikativnost, dobrá znalost 2 světových jazyků (nejlépe angličtina a němčina)
• Časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost
• Schopnost samostatné práce i práce v týmu
• Znalost práce s PC (Microsoft Office, práce s internetem, …)

Nabízíme:

• Atraktivní a zajímavou práci pro jednu z nejznámějších českých společností
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Flexibilní pracovní dobu
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (výborná), němčina (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Lucie Režná
Telefon: +420 735 189 080