Specialist(k)a systémů logistiky

Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Správa systémů a HW

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Distribuční síť Plzeňského Prazdroje je jedna z nejpropracovanějších v České i Slovenské republice. Zajímá Vás její vývoj?

Jako Specialista systémů logistiky budete součástí týmu, který zodpovídá za controlling, reporting a vývoj logistických systémů.
Vaší úlohou bude spravovat a vyvíjet lokální aplikace napříč logistikou. Dále budete řešit testování a údržbu plánovacích a controllingových systémů a vytváření automatických reportů.
V neposlední řadě je potřeba se dobře orientovat v logistických číslech a databázích, která jsou základem pro reporting.
Všemi těmito činnostmi budete podporovat centrální tým, který řídí kompletní distribuci a skladování v CZ &SK a spolu s tímto týmem zvyšovat kvalitu celé logistiky.

Náplň práce:

• Správa automatických alertů (úprava nastavení / kódu, pokud je to potřeba, údržba seznamu adresátů a oprávnění)
• Zajišťování a příprava dat pro vytváření reportů o distribuci a skladování (SAP, SQL)
• Zjednodušování denní rutiny plánovačů a dispečerů pomocí jednoduchých aplikací
• Komunikace s dodavateli softwarových řešení a návrhy na jeho kontinuální zlepšování
• Pravidelné měsíční reporty o výsledcích servisu (dodané zboží zákazníkům)
• Komunikace s distribučními centry v případě nejasností v datech / reportech
• Návrhy a řešení záložních aplikací v případě výpadku systému

Požadavky:

• Velmi dobrá schopnost práce s čísly (reporting)
• Velmi dobrá znalost C#, ASP.NET
• Znalost MS Excel, WPF, MS SQL a webových technologií (HTML, CSS, Javascript,...)
• Schopnost se rychle učit nové věci
• Schopnost orientovat se v kódu aplikací
• Schopnost pracovat samostatně
• Znalost MS Azure výhodou
• Znalost SAP a VBA výhodou

Nabízíme:

• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Rozmanitou pracovní náplň
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně příspěvků na penzijní/životní připojištění, stravenek či zaměstnaneckého piva
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková