Senior specialist(k)a interního auditu a kontrol

Ekonomika a podnikové finance

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Charakteristika pozice:

Baví Vás věci zkoumat a vylepšovat? Dokážete se rychle orientovat v různých procesech a hledat nová řešení?

Do našeho oddělení Interního auditu a kontrol (úsek financí), hledáme nového člena/členku 6členného týmu, který/která bude odpovídat za provedení auditů interních procesů a jejich dokumentaci, dokumentaci interních kontrol, identifikaci klíčových rizik a návrhů opatření pro zlepšení kontrolního prostředí.

Člověk zastávající tuto pozici by ji měl zastávat ideálně v Plzni, je ale možné, aby byla pozice situována v Praze s tím, že do Plzně je třeba flexibilně cestovat.

Náplň práce:

• Člen auditního týmu pro Plzeňský Prazdroj, a.s. Odpovědnost za samostatné provádění auditů v exportní společnosti patřící do skupiny Asahi.
• Analýza rizik a kontrol v procesech společnosti, dokumentace a testování interních kontrol
• Identifikace kontrolních nedostatků, návrh opatření na zlepšení kontrolní prostředí a komunikace vlastníkům procesů a managementu
• Dokumentace testů a auditních nálezů v angličtině

Požadavky:

• VŠ vzdělání
• Min. 3 roky praxe v interním nebo externím auditu, popř. ve finančním nebo manažerském účetnictví
• Pokročilá znalost datových analýz, znalost systému SAP výhodou
• „Certified Internal Auditor“ (CIA) kvalifikace nebo ACCA výhodou.
• Výborné komunikační schopnosti, profesionální vystupování, schopnost týmové spolupráce
• Analytické myšlení, systematičnost, dobrá schopnost formulace závěrů
• Velmi dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem)
• Řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič) a ochota cestovat

Nabízíme:

• Práci pro jednu z nejznámějších českých společností, jejíž produkt je významnou součástí naší národní kultury
• Perspektivu dlouhodobého profesního rozvoje
• Práci ve společensky odpovědné firmě
• 5 týdnů dovolené a balíček firemních benefitů (příspěvky na penzijní/životní připojištění, sport a kulturu, zaměstnanecké pivo...)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková