Pracovník v pivovaru – Velké Popovice

Potravinářství, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Staňte se součástí týmu výroby piva na světové úrovni! Dáme Vám příležitost získat zkušenosti z celého procesu výroby piva. Budete samostatně zajišťovat 3 směnný chod střediska spočívající v ovládání zařízení, základní údržbě, čištění zařízení, zápisu provozních dat.
Nabízíme možnost ubytování.

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého provozu výroby piva ve směnném režimu
  • Ovládání zařízení pomocí řídícího programu
  • Zadávání provozních dat
  • Operativní řešení vzniklých poruch ve spolupráci s údržbou
  • Ruční napojování propojovacích hadic, drobné opravy zařízení

Požadavky:

  • Technická a manuální zručnost
  • Schopnost stabilně, odpovědně a pečlivě pracovat ve směnném provozu
  • SOU, SŠ - obor potravinářství a sladařství výhodou
  • Odolnost pro práci ve ztížených podmínkách (chlad)

Dále nabízíme:

  • dotované závodní stravování přímo v pivovaru
  • 10 000,- Kč ročně benefitů na výběr
  • příspěvek na penzijní pojištění a životní připojištění
  • pitný režim na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • pivo
  • možnost ubytování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Simona Dlouhá