Pracovník ve sklepě pivovaru – náborový příspěvek 40 000 Kč

Potravinářství, Výroba a průmysl

Pivovar ve Velkých Popovicích (20 km od Prahy po D1) vyrábí jedno z nejpopulárnějších piv v České republice. Jsme součástí Plzeňského Prazdroje a společnosti Asahi, zároveň máme rodinnou atmosféru.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Staňte se součástí týmu výroby piva na světové úrovni! Dáme Vám příležitost získat zkušenosti z celého procesu výroby piva. Budete zajišťovat chod střediska sklepa spočívající v ovládání zařízení, základní údržbě, čištění zařízení, zápisu provozních dat do PC. Pracujeme v nepřetržitém provozu (4 dny práce a 4 dny volna).

Nemáte zkušenosti v oboru? Nevadí, vše potřebné Vás rádi naučíme.

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého provozu výroby piva ve směnném režimu
  • Ovládání zařízení pomocí řídícího programu
  • Zadávání provozních dat
  • Operativní řešení vzniklých poruch ve spolupráci s údržbou
  • Ruční napojování propojovacích hadic, drobné opravy zařízení

Požadavky:

  • SOU, SŠ - obor potravinářství či sladařství výhodou
  • Schopnost pracovat ve směnném provozu
  • Odolnost pro práci ve ztížených podmínkách (chlad), vybavíme Vás odpovídajícími ochrannými prostředky

Dále nabízíme:

  • Náborový příspěvek 40 000 Kč
  • Základní mzdu 24 000 Kč + příplatky za směny + čtvrtletní bonusy 10%
  • Pravidelné roční navyšování mzdy
  • Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 15 000 Kč
  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Práci v moderním, ale přesto tradičním pivovaru
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, čepované pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu
  • Volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Dotované stravování přímo v areálu pivovaru - bohatý výběr + nápoje k obědu zdarma (nealkoholické pivo, limonády, čaj)
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport karta
  • Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje
  • Odměny za dárcovství krve
  • Podporujeme zaměstnance v dalším vzdělávání a profesním růstu
  • Firemní společenské akce
  • Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení
  • Možnost ubytování na interní firemní ubytovně přímo u pivovaru
  • Nástup možný ihned případně dle dohody

Pracovní smlouva

  • Pracovní smlouvu na HPP na dobu určitou 1 rok s předpokládaným výhledem na prodloužení (dlouhodobé zaměstnání - doba neurčitá)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

24000-28000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Hanušová