Asistent/ka kanceláře a recepční

Administrativa

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Jste proaktivní, flexibilní, rádi věci zlepšujete a vyhledáváte spolupráci s podobně založenými lidmi?

Hledáme kolegyni či kolegu do týmu asistentek Kanceláře Myslbek, které v rámci týmu zajišťují vysokou úroveň našich kanceláří.

Abyste svou práci mohl/a vykonávat dle našich očekávání, je nezbytné, abyste měl/a pozitivní přístup ke své práci, byl/a systematická a zodpovědná, denní agendu kanceláře jste zvládal/a řešit samostatně a byl/a odolná vůči stresu.

Náplň práce:

Hledáme někoho, kdo s úsměvem uvaří kávu, připraví jednací místnosti, vytvoří objednávky občerstvení a služeb, zpracuje fakturu, objedná kurýrní služby, odešle poštovní zásilky, vydá zaměstnanecké benefity a bude dohlížet na vozový park a operativně vyřeší ad hoc požadavky.

Požadavky:

  • Skvělá organizace práce
  • Důslednost, pečlivost a předvídavost
  • Proaktivní a prozákaznický přístup
  • Pozitivní myšlení
  • Práce s MS Office a Outlookem – podmínkou (práce v SAP výhodou)
  • Komunikační úroveň AJ

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv
  • Dynamické prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Pracovní místo v moderních kancelářích v centru Prahy
  • Možnost osobního a kariérního rozvoje
  • Smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Hanáková