Výkonná asistent/ka pro ředitele financí a HR

Administrativa

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá šikovného uchazeče či uchazečku na pozici Executive Assistant. Jeho/jejím úkolem bude poskytovat administrativní podporu dvěma členům nejvyššího vedení společnosti, řešit agendu spojenou s jeho pracovními aktivitami a služebními cestami a zajišťovat plynulý a efektivní chod jejich oddělení.

Náplň práce:

  • Zajištění chodu kanceláře ředitele financí a ředitele HR – uvádění hostů, vyřizování telefonátů, rezervace místností, hotelů, restaurací apod.
  • Běžná administrativa – překlady dokumentů, vyřizování korespondence
  • Zpracování pravidelných přehledů (vyúčtování služebních cest, výdajů, vozidla…)
  • Plánování a organizace interních i externích meetingů, zasílání pozvánek, zajištění občerstvení apod.
  • Organizace pracovního programu a pracovních cest (koordinace schůzek, zajištění letenek, ubytování…), vedení kalendáře
  • Pomoc při přípravě prezentací a reportů
  • Řešení ad hoc úkolů od členů vedení společnosti

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou
  • Zkušenost na pozici asistentky v mezinárodní společnosti, praxe v administrativě
  • Profesionální vystupování, pozitivní přístup
  • Výborné organizační, komunikační a prezentační schopnosti
  • Schopnost flexibilně reagovat na ad hoc situace
  • Velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Znalost práce v SAPu výhodou
  • Plynulá znalost anglického a českého jazyka (oba nadřízení jsou anglicky mluvící)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Práci pro jedničku na českém pivním trhu
  • Atraktivní pracovní prostory v kancelářích v pražském Myslbeku (Praha 1)
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková