Brigáda: Analytik obchodu

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Pozice Analytika obchodu (DPP/DPČ) je součástí oddělení Trade Execution, které zastřešuje následující činnosti:
• Nastavování a vyhodnocování bonusů a motivačních programů pro sales týmy
• Kalkulace kapacit obchodních zástupců, návrh a aktualizace regionů obchodních zástupců včetně route planů
• Administrace systému CAS (systém, ve kterém pracují obchodní zástupci)
• Promo management v CASu + reporting
• Sběr dat prostřednictvím sales force, reporting, údržba dat
• Komunikaci k sales force

Do našeho týmu hledáme ideálně studenta či studentku vysoké školy v posledním ročníku.

Náplň práce:

• Reporting a analýzy související s plánovanými nebo probíhajícími promo aktivitami (zapojení provozoven, sledování objemů v promocích, atd.)
• Tvorba a aktualizace pravidelných reportů sloužících jako podklad pro vyhodnocení bonusů a motivačních programů obchodních týmů.
• Udržování čistoty dat – pravidelné analýzy, příprava podkladů pro revize dat, nahrávání změn do systému
• Podpora při administraci dotazníků pro obchodní zástupce, vyhodnocení, reporting

Požadavky:

• SŠ nebo VŠ vzdělání
• Výborná znalost MS Excel a dalších aplikací MS Office
• Dobré analytické myšlení, systematičnost, důslednost a spolehlivost
• Pokročilá znalost AJ
• Samostatná, zodpovědná, flexibilní a inovativní osobnost
• Pozitivní přístup a flexibilita v rámci řešení nastalých situací
• Týmový přístup a komunikativnost
• Chuť učit se nové věci a získávat nové zkušenosti
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Získání praxe v top firmě s možností nabídky plného úvazku do budoucna
• Příjemné pracovní prostředí s otevřenou komunikací
• Smlouvu na DPČ/DPP v rozsahu 20 h týdně (minimálně 3 dny v týdnu dle domluvy)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová