Administrátor/ka propagačních materiálů

Administrativa

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do našeho týmu distribuce POSM (propagačních/marketingových materiálů pro místa prodeje – např. světelné reklamy, tabule, sklenice) hledáme kolegu/kolegyni na pozici administrátora. Hlavní zodpovědností je zajištění zpracování objednávek a distribuce těchto materiálů.

Jedná se o příležitost na dobu určitou s možností prodloužení.

Pokud chcete získat praxi a zkušenosti v oblasti podpory obchodu a administrativy, neváhejte se přihlásit!

Náplň práce:

  • Zpracování objednávek propagačních materiálů od obchodních zástupců
  • Zajištění objednávek instalací a servisu propagačních materiálů, skladový příjem a výdej
  • Zajištění objednávek propagačních materiálů z centrálního skladu, řízení výše skladových zásob

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání
  • Orientace na zákazníka, samostatnost, sebedůvěra
  • Schopnost sebemotivace, řešení ad hoc situací
  • Dobrá znalost MS Office
  • Základní znalost systému SAP výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
  • Kvalitní pracovní podmínky a zázemí
  • Možnost získat nové zkušenosti
  • Přátelský kolektiv
  • Zázemí stabilní společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová