Analytik dat - plánování obalů piva

Ekonomika a podnikové finance, Doprava, logistika a zásobování

Zajímá Vás pivo a chcete se dozvědět víc o jeho výrobě a distribuci? Připojte se do týmu Plzeňského Prazdroje, největšího výrobce piva v České republice!
Máme jednu z nejrozsáhlejších a nejpropracovanějších distribučních sítí v ČR a SR, výborný tým a produkt, který je radost reprezentovat.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Plzeň

Charakteristika pozice:

Náš tým zodpovídá za uvedení na trh nových obalů všech našich výrobků a zároveň optimální stav stávajících od etiket a víček až po lahve, sudy a plechovky samotné.

Vy budete analyzovat klíčové parametry (zásoby obalového materiálu, odpisy, naši schopnost dodávat, ...) abychom mohli vše dobře naplánovat a zrealizovat.

Náplň práce:

  • analyzuje klíčové reporty oddělení plánování materiálu
  • na základě analýzy aktuální situace navrhuje kroky k odstranění rizik spojených s přebytkem či nedostatkem vstupních materiálů
  • zadává kmenová data materiálu do systému a udržuje jejich správnost
  • vyvíjí nové reporty pro lepší práci s daty

Požadavky:

  • Pokročilá znalost MS Excel a Power Point
  • Znalost databází výhodou
  • AJ na úrovni B2
  • Analytické schopnosti
  • Systematičnost

Nabízíme:

  • Smysluplnou práci
  • Pohodový kolektiv
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity (dotované závodní stravování přímo v pivovaru, 5 týdnů dovolené, 10 000,- Kč ročně benefitů na výběr v oblasti kultura - zdraví - sport, příspěvek na penzijní pojištění a životní připojištění, pitný režim na pracovišti, pivo pro zaměstnance a mnoho dalších zajímavých benefitů)
  • Možnost být hrdý na firmu, ve které pracuji

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

25000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na vzdělání, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Zuzana Janatová