Shopper Marketing Specialista OFF Trade

Marketing

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Chceš se podílet na budoucnosti ikonických českých značek, které jsou součástí české pivní kultury a tradice? Vdechovat jim život v obchodech moderního i tradičního trhu a mít možnost zde vidět výsledky a úspěch své práce? Vymýšlet a tvořit aktivace, které jsou inspirací pro ostatní místo adaptace manuálu z centrály? Pracovat v týmu, který táhne za jeden provaz a je hrdý na svou práci která ho baví?
Pokud jsou tvé odpovědi ANO, rádi tě uvítáme v pivním světě českých značek Pilsner Urquell, Gambrinus, Velkopopovický Kozel, Radegast či Birell. Hledáme Shopper/Trade marketéra na pozici Specialisty OFF Trade (obchody moderního trhu).

Náplň práce:

• Příprava a projektové řízení shopper plánů a aktivit pro svěřené značky a zákazníky od A do Z
• Úzká spolupráce v cross-funkčních týmech zejména s oddělením obchodu a brand marketingu
• Spolupráce s shopper marketingovými agenturami a externími dodavateli během vývoje aktivit (brief, příprava konceptů včetně komunikace, vývoj a výroba POSM…)
• Komunikace s KA zákazníky při realizaci shopper aktivit
• Interní prezentace svěřených aktivit
• Monitoring a vyhodnocování vlastních i konkurenčních aktivit
• Zodpovědnost za přidělené aktivity a jejich rozpočet

Požadavky:

• Alespoň 1-2 roky zkušeností z trade či brand marketingu nebo obchodu (FMCG výhodou)
• Orientace na doručení výsledku a správné časové řízení projektů. Na tvou práci navazují další kolegové a precizní projektové řízení je pro nás stejně důležité jako kreativita
• Energický přístup k práci, chuť se učit nové věci, prosadit se a něco dokázat
• Pozitivní přístup a flexibilita v rámci řešení nastalých situací
• Empatická osoba se schopností motivovat a spolupracovat v týmech na různých úrovních
• Výborné komunikační a prezentační schopnosti
• Dobrá znalost anglického jazyka
• Ukončené VŠ vzdělání, ideálně obchodního směru

Nabízíme:

• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Rozmanitou pracovní náplň
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
• Práci pro jedničku na českém pivním trhu
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Atraktivní místo výkonu práce v centru Prahy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová