Manažer/ka sladovny - Plzeň

Potravinářství, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do týmu manažera závodu Plzeň hledáme kandidáta na pozici Manažer/ka sladovny. Chcete řídit proces výroby sladu, rozvoj sladovny a projekty vedoucí ke zlepšování všech kvalitativních a výkonových parametrů? Chcete koordinovat chod celého oddělení sladovny? Přidejte se k našemu týmu pivovaru v Plzni!

Náplň práce:

• Řídit oddělení sladovny závodu Plzeň
• Zodpovídat za předepsanou kvalitu meziproduktu výroby a finálního sladu
• Zodpovídat za maximální využití výrobních kapacit sladovny pro výrobu sladu, předání naplánovaného množství sladu ke zpracování v závodě a i mimo závod
• Zodpovídat za dodržení finančních plánů a výkonové cíle na sladovně
• Navrhovat a řídí investiční projekty na oddělení sladovny
• Spolupracovat s dalšími odděleními závodu Plzeň a ostatními závody

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání v oboru chemie (VŠCHT katedra kvasné chemie a bioinženýrství, další pivovarské instituty)
• Minimálně 5 let praxe v řízení pracovního týmu lidí
• Minimálně 3 roky praxe v oblasti řízení výroby
• Zkušenosti v oblasti systémů ISO 9001, HACCP, metrologie a ISO 14001
• Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
• Pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, SAP, Outlook)
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková